Sepet
Sepetinize ürün ekleyin!
Mario Luca Guisti Kimdir?

Mario Luca Guisti Kimdir?

Geçicilik ve kalıcılık kavramlarını tasarım yolculuğunda odak alan Mario Luca Guisti, tüm dünyanın hayran olduğu bir tarz yaratmıştır. Pop kültürünü ve antik tarihi harmanlayan sanatçı, sentetik kristalden kullanışlı ve şık sanatsal ürünler tasarlar. Onun mükemmel İtalyan tasarım ürünleri İbiza’da, Maimi’de, Roma’da veya Hong Kong’da yani dünyanın dört bir yanında en lüks yaşam alanlarında tercih edilir.

Cam görünümlü ev malzemeleriyle tasarımda yeni bir hikâye yaratan sanatçı, ürünlerini Bann Art & Design’da sizlerle buluşturuyoruz. Sanatçının benzersiz tasarımları ile evinize sanatsal detaylar ekleyebilir, lüks görünüme sahip iç ve dış mekân ürünleriyle yaşam stilinizi oluşturabilirsiniz. Sanatçının estetik olduğu kadar pratik olan tasarım ürünleri dekorasyonunuza farklı anlamlar katacaktır.

Sanatsal Estetiğin Pratik Kullanımla Buluştuğu Mario Luca Guisti Tasarımları

Zarif tasarımların ustası Mario Luca Guisti zarafeti dayanıklılık ile birlikte sunar. Keşfettiği kristal malzeme görsel olarak etkileyici fonksiyonel olarak sağlam ve kullanışlıdır. Sürahi ve şişeler, tepsiler ve yükselticiler, mumlar ya da bardaklar gibi birçok kullanışlı ürünü sanatçının özgün tasarımları arasında görebilirsiniz. Renk skalası geniş olan ürünlerde, kristal görünüm estetiğini yaşayabilir, buz kovası ve şişe tutacağı gibi iç-dış mekân eğlencelerini tamamlayan malzemeleri tercih edebilirsiniz.

Sanatçının dayanıklı ve estetik ürünleri havuzlar, yatlar ya da oteller gibi farklı mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Lüks bir yaşam tarzını yansıtan tasarımlar, sanatın yaşamla harmanlandığı mükemmel parçalardır, size özel tasarlanmış bu ürünleri Bann Art & Design olarak verdiğimiz güvence ile satın alabilirsiniz.

Dünyaca ünlü tasarımcıların sanatsal tasarımlarını yaşama yaklaştırırken, koleksiyonlarımızda her zaman kullanılabilir sanatsal objelere yer vermek için çalışırız. Bu amaçla da bu ünlü ve yaratıcı sanatçının tamamen size özel olarak tasarımı ve üretimi yapılacak olan eşsiz ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Kristal ve Cam Görünümlü Zarif Masa Objeleriyle İtalyan Tarzını Keşfedin

İtalyan tasarımcının en büyük farkı, kristal ve cam görünümlü tasarım ürünleri sunmasıdır. Bu keşifle birlikte sanatçı kendine özgü bir tarz oluşturmuştur. Tasarımcının ürünleri, ünlülerin ve elit ortamların vazgeçilmez tercihi olur.

Tasarımcının ürünlerinin hayranı olan birçok sanat tutkunu vardır. Steven Spielberg, Farzan Özpetek, HRH The Queen Mother Beatrice, LLAASS The Princes Albert bu ünlü isimlerden sadece bazılarıdır. Kristal ve cam görünümlü zarif masa objelerini siz de yaşam alanlarınızda tercih edebilir, tarzınıza kristalin ve camın o eşsiz harmonisini katabilirsiniz.

İtalyan tarzının zengin stil detaylarını Guisti masa objeleriyle yakalayabilir, misafirlerinizi büyüleyecek sofralar hazırlamak için bu mükemmel tasarımları kullanabilirsiniz.

Share this post:

Yeni Kayıtlar

Yorum Yap

Translation missing: tr.general.search.loading