Sepet
Sepetinize ürün ekleyin!

 yazar, kreatif direktör ve seramik sanatçısı

“ Mühim olan yaşamak değil, yaşam dolu olmak.”

1981 yılında İzmir’de doğdu.
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Tv-Sinema bölümünü bitirdikten sonra İstanbul’a taşındı.
2003-2017 yılları arasında tv ve reklam sektöründe ulusal ve uluslararası birçok marka ve televizyon kanalı için marka danışmanlığı, yaratıcı yazarlık, proje&format tasarımcılığı, yönetmenlik ve kreatif direktörlük yaptı.

2017 yılında kurumsal kariyerine nokta koyarak bireysel yaratımlarına konsantre olacağı kendi stüdyosunu kurdu ve G Design Space çatısı altında çalışmalarını markalaştırdı.

Durdukça delirenlerden…
Delirmemek için durmadan farklı mecralarda yaratmaya; yarattıkça nefes almaya çalışıyor.
En çok kendini varettiği mecra, şiir. Çoçukluğundan beri yazıyor.
2022’de yayınlanan “gelecek O’lana” ilk kitabı.

Daha sonra kelimelere olan tutkusuna bir de çamur eklendi. 10 yıl önce Birsen Canbaz’ın Atölyesi’nde başlayan seramik yolculuğu, %100 el yapımı, özgün kahve koleksiyonları ile tanınan 40 – KIRK by GökhanZincir markası ve ardından mekan ve ambiyans tasarımı üzerine yoğunluştığı sanatsal koleksiyonlarını içeren G Design Space markası ile devam etti. Hedefi tüm tasarımlarını G Design Space çatısı altında birleştirerek çağdaş bir yaşam kültürü imzasına dönüşmek…

Galata’da yaşıyor. Kahve üzerine kültürümüzdeki 40 yıl hatır güzellemesinden hareketle kurguladığı 40 – KIRK by GökhanZincir markası altındaki kahve koleksiyonlarının insanların beğenisine sunulduğu bir atölye dükkanı, ayrıca mekan ve ambiyans tasarımı üzerine sanatsal koleksiyonlarının sergilendiği bir atölye galerisi var. Bunun yanısıra kendi stüdyosunda seramik ve yaratıcı düşünce workshopları veriyor.

Yarın; daha fazla şey yapmak, dolayısıyla daha çok yaşamak istiyor.

Alışverişe Başla

Translation missing: tr.general.search.loading