Sepet
Sepetinize ürün ekleyin!
Örge Tulga

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra yedi yıl veri işleme alanında çalıştı. Sonra hayattaki gerçek tutkusunu takip etti ve mücevher tasarım tekniklerini öğrenmeye başlayarak cesur bir kariyer değişikliği yaptı. Her zaman mücevher tasarımına ilgi duymuştur. Dört yıl boyunca mücevher tasarımı üzerine farklı kurslara katılan Tulga, İstanbul'daki Kapalıçarşı'nın ruhunu deneyimledi ve bu da stilini keskinleştirmesine yardımcı oldu.

Bugün kendi avangard mücevher koleksiyonunu yarattı: sofistike ve orijinal. Tarih ve sanattan esinlenen tasarım stili, çağdaş, klasik ve eklektik bir karışım. Yumuşak eğriler, şekilsiz şekiller ve rafine çizgiler içerir.

Tulga, her zaman doğal olarak çizildiği klasik malzemeleri kullanarak koleksiyonlar tasarlamıştır: gümüş, altın, elmas ve sonsuz yarı değerli taş çeşitleri. Tasarımlarında zarafete, sadeliğe ve saflığa çok değer veriyor. Hayata karşı tutumunun bir sonucu olarak, tasarımları dengeyi ve pozitif enerjiyi yansıtır. Tüm çalışmaları İstanbul'daki özel atölyesinde elle yapılır.

Alışverişe Başla

 

Translation missing: tr.general.search.loading